כל אחד מכיר את השידה הזאת מתחת לטלוויזיה בבית של הסבא והסבתא. לרוב השידה מכילה ספרים, זיכרונות ישנים ולא מעט קלטות וידאו ישנות ונוסטלגיות. יתכן כי השידה מכילה קלטת של בת הים הקטנה עוד מתקופת הילדות, אולי מספר סרטים אהובים וכנראה אוסף של קלטות וידאו מאירועים משפחתיים ישנים. מדובר בקלטות המכילות בתוכן חלקים מההיסטוריה המשפחתית, ימי הולדת בהם כולם נראו צעירים יותר ורגעים מביכים מטיולים משפחתיים בחו"ל. אין ספק כי מדובר ברגעים נוסטלגיים שכיף לחזור אליהם ולהיזכר בימים שכבר אינם. אך על מנת לשמר את הזיכרונות האלו ולהעבירם גם לדור הבא, מומלץ לבצע המרה וידאו ל – DVD. בצורה כזו הזיכרונות הישנים ימשיכו להתקיים גם בעידן המודרני.

המרה וידאו ל – DVD – המתנה המושלמת

כאמור, קלטות וידאו ישנות משמרות חלק מהעבר המשפחתי, ולכן מהוות את אחד הזיכרונות המהותיים ביותר עבור רוב האנשים. אך הבעיה היא שכבר כמעט ולא ניתן למצוא בחנויות מכשירי וידאו, ולתקן מכשיר שהתקלקל עולה לא מעט כסף בשל המחסור החמור בחלקים. דבר הגורם ללא מעט קשיים, עבור אנשים המעוניינים לצפות בקלטות הישנות שלהם ולהתענג על העבר. לכן, המתנה האידיאלית שניתן להעניק לאנשים אלו הוא המרת קלטות הווידאו שברשותם לדי וי די, ובכך לאפשר להם לצפות מחדש בכל הקלטות בצורה קלה ופשוטה יותר. חשוב לציין כי תהליך ההמרה מאפשר למעשה לשמר את ההקלטות באיכות גבוהה, ובכך להנגיש אותם גם עבור הדור הבא.

לסיכום, המעבדה של שלומי מאפשרת לכל אדם להמיר את קלטות הווידאו שלו לדי וי די ובכך לשמר את ההקלטות לאורך זמן. המעבדה מספקת שירות אמין ומקצועי, תוך דגש על יחס אישי לכל לקוח. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.