הטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת עם השנים, לכן אין זה מפתיע כי טכנולוגיות ישנות שהיו פופולאריות וחדישות לפני שנים בודדות, כבר הופכות ללא רלוונטיות ולא מעניינות. לפני כעשרים שנה קלטות וידאו נחשבו לאחד הנושאים החמים ביותר בשוק, לרוב האנשים היה מנוי בספריות הווידאו השונות ורבים בילו ערבים שלמים על הספה בצפייה בקלטות וידאו. כמו כן, אנשים רבים הקליטו אירועים משמעותיים מחייהם על קלטות וידאו, החל מחתונות מרגשות ועד ימי הולדת משמחים וסתם יום בטבע עם כל המשפחה. אך היום בעידן המודרני, כמעט ולא ניתן למצוא אנשים המחזיקים מכשירי וידאו בביתם, ולכן לא ניתן כמעט לצפות בקלטות הישנות האלו. אך השירות של המרת קלטות וידאו מאפשר לכל אחד ליהנות מהרגעים הנוסטלגיים האלו גם בעידן הנוכחי.

המרת קלטות וידאו – כל היתרונות בשירות אחד

כאמור, לרוב האנשים היום אין מכשיר וידאו תקין בבית, המאפשר לראות קלטות משפחתיות ונוסטלגיות מהעבר. לכן על מנת ליהנות מהרגעים הקטנים האלו ולחוות מחדש את כל ההתרגשות והשמחה של הקלטות הישנות, ניתן היום להמיר את קלטות הווידאו לדי וי די או לקובץ מחשב. בצורה כזו הקלטות הישנות יהיו זמינות לכל אחד מבני הבית, וגם הילדים או הנכדים יוכלו לחוות מחדש קטעים מהעבר המשפחתי. אין כמו לשבת בשישי בערב עם כל המשפחה ולצפות בטקס בר המצווה או בחתונה של הבת שהתרחשה לפני יותר מעשרים שנה.

לסיכום, המעבדה של שלומי מציעה שירות מקצועי ואמין של המרת כל סוגי קלטות הווידאו לדי וי די או לקובצי מחשב. שנים של וותק וניסיון בתחום מאפשרים למעבדה לספק את השירות המסור והמיומן ביותר עבור כל לקוח המעוניין לשמר חלק מהעבר שלו. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום.