עידן הטכנולוגיה רק הולך ומתפתח, דבר המאפשר לשכלולים וחידושים אין סופיים בכל תחומי החיים. בעבר רוב העבודות שנעשות היום בצורה מהירה ויעילה על ידי מכונות, נעשו בצורה ידנית ואיטית יותר. העולם הולך ומתפתח ובכך מאפשר קידום ושכלול בכל תחומי החיים, החל מתחבורה מהירה יותר ועד לאיכות אודיו איכותית יותר. בעבר כל מי שהיה בביתו רדיו טייפ, היה נהנה לשמוע את הלהקה האהובה עליו או את הזמר הנערץ בהתלהבות אין סופית. היום איכות הסאונד רק הולכת ומשתפרת, ובכך מאפשרת לכל חובבי המוסיקה את היכולת להיסחף בקלות יותר עם המנגינה והצלילים. מי שלא מוכן לוותר על הקלטות הישנות והנוסטלגיות, מוזמן לבצע המרת קלטות לדיסקים ובכך להרוויח איכות סאונד טובה יותר.

כל מה שמעניין לדעת לגבי המרת קלטות לדיסקים

אחת הנקודות החשובות ביותר שרוב האנשים אינם יודעים היא שאיכות הסאונד של הקלטות הישנות הולכת ומתדרדרת עם השנים. הפס המגנטי של הקלטת מתחיל להתעוות ככל שהזמן חולף, דבר המשפיע בצורה מהותית על הסאונד שבוקע מהקלטת. לכן, מי שלא טורח לבצע המרה של הקלטת לדיסק, עלול לאבד את כל החומר המוקלט שלו. מעבר לכך, חשוב לציין כי ברוב הבתים היום לא ניתן יהיה למצוא רדיו טייפ או ווקמן שיאפשרו להשמיע את הקלטות הישנות, לכן מי שמעוניין להמשיך להקשיב להן יאלץ להתאמץ במיוחד כדי למצוא רדיו טייפ תקין. אך המרת הקלטת לדיסק תפתור את הבעיה ותאפשר זמינות ואיכות גבוהים יותר.

לסיכום, המעבדה של שלומי מאפשרת שירות אמין ומקצועי לכל לקוח המעוניין להמיר את הקלטות הישנות שברשותו לדיסקים חדישים ואיכותיים יותר. השירות נעשה באמצעות ציוד מקצועי וחדיש, המבטיח איכות סאונד גבוהה ובלתי מתפשרת. לפרטים נוספים צרו קשר.