כל אחד זוכר בוודאי את הקלטת הראשונה שהוא הכניס לטייפ ופתאום באורח פלא התחילו לבקוע ממנו צלילים מופלאים וקול עשיר ומתנגן של אחד היוצרים המוערכים ביותר של התקופה. לא חשוב אם היה מדובר על מייקל ג'קסון או אביב גפן, בכל מקרה כל אחד יכול להיזכר כי העביר חלק נכבד מזמנו בהקשבה לקלטות טייפ. בעבר טייפ עם מקום לשתי קלטות נחשב לאחד הדברים החדישים ביותר בשוק, דבר שאפשר לבעליו להתהלך בשכונה עם חזה נפוח מגאווה. אך היום הטכנולוגיה זינקה בכמה צעדים קדימה, וכבר לא כל כך פשוט להקשיב לקלטות הטייפ הנוסטלגיות והישנות. לא כל אחד מחזיק בביתו טייפ המאפשר להשמיע את הקלטת, ותיקון של טייפ שהתקלקל עולה לא מעט כסף בשל המחסור בחלקים. לכן המרת קלטות שמע יכולה להוות את האלטרנטיבה האופטימלית למצב.

המרת קלטות שמע – מספר דברים שכדאי לדעת

ראשית כל, חשוב לציין כי איכות ההקלטה של קלטות הטייפ הישנות הולכת ויורדת עם השנים, בשל עיוות של הפס המגנטי בקלטת. לכן גם אם יש ברשותכם טייפ תקין, עדיין לא תצליחו ליהנות מאיכות סאונד טובה וחווית אודיו בלתי נשכחת. כדאי לקחת בחשבון כי האיכות רק הולכת ומתדרדרת עם השנים, לכן מי שלא מבצע המרה של הקלטת הישנה עלול לאבד את החומר המוקלט לתמיד. הפורמט הדיגיטלי לעומת זאת, מאפשר אורך חיים גבוה יותר, איכות סאונד טובה יותר וחיסכון רב במקום האחסון בבית.

לסיכום, המעבדה של שלומי מספקת שירות אמין ומקצועי של המרת קלטות ישנות לקבצים דיגיטליים, תוך הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר. המעבדה משתמשת בציוד החדיש והמשוכלל ביותר, על מנת לספק את תוצאה מקצועית ואיכותית. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.