הקלטות וידאו ל dvd תל אביב

הקלטות וידאו ל dvd תל אביב יכולות להוות את הפתרון המושלם עבור לא מעט אנשים. ישנם אנשים רבים המתגאים באוסף קלטות הווידאו העצום שלהם, לרוב מדובר על אוסף מושקע של עשרות ואף מאות קלטות שונות. אנשים אלו השקיעו שנים על מנת לאסוף את כל הסרטים הקלאסיים וליצור לעצמם ספריית וידאו שלא תבייש את בלוקבסטר. אך עולם הווידאו חלף מהעולם, והשאיר מאחוריו לא מעט אנשים שנשארו עם קלטות רבות שאין להן שימוש. היום לא כל כך פשוט לתקן מכשיר וידאו שהתקלקל היות והדבר עולה לא מעט כסף. בשל מחסור חמור בחלקים, התיקון הופך לעניין מסובך ולא פשוט בעליל.

הקלטות וידאו ל dvd תל אביב – כל היתרונות במקום אחד

כאמור, היום תיקון של מכשיר וידאו הוא עניין סבוך ומסורבל שעולה לא מעט כסף. כמו כן, קנייה של מכשיר חדש אינה פשוטה כמו פעם, היות ורוב החנויות כבר לא מחזיקות מכשירים מהסוג הזה. לכן אנשים המעוניינים לשמר את קלטות הווידאו שלהם ולהמשיך לצפות בהם, חייבים להמיר אותן לדי וי די ובכך להבטיח לעצמם שנים של הנאה. חשוב לציין כי תהליך ההמרה של הקלטות מאפשר למעשה לשמר אותן לאורך זמן רב יותר, היות ובפורמט הזה ההקלטות אינן נהרסות וניתן לשכפל אותן מספר פעמים. כמו כן, דיסק של די וי די תופס הרבה פחות מקום מאשר קלטת וידאו, כך שישנו יתרון נוסף מבחינת מקום האחסון.

לסיכום, המעבדה של שלומי השוכנת בתל אביב מציעה שירות אמין ומקצועי לכל אדם המעוניין להמיר את קלטות הווידאו הישנות הנמצאות ברשותו לדיסקים של די וי די. מדובר על שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח. לפרטים נוספים צרו קשר.