היום לכל אחד יש בבית מדף או כוננית המכילים לא מעט אלבומי תמונות ישנים ונוסטלגיים. ניתן למצוא שם אלבומים שונים מתקופות חיים שונות, החל מאלבום החתונה של הסבא והסבתא ועד לאלבום בר המצווה של הילד. לכל אחד יש בבית אלפי תמונות שונות שלמעשה רק הולכות ונהרסות עם השנים. לכן, מי שמעוניין לשמר את הזיכרונות האלו ולוודא כי הם יוכלו ללוות אותו גם בעוד מספר עשורים חייב לבצע סריקת תמונות. הסריקה מאפשרת למעשה לשמר את התמונות במחשב ובכך להבטיח כי הן יישארו וילוו אתכם לאורך זמן. חשוב לציין כי האלבומים השונים מכילים תמונות מרגשות ויקרות, בעלות ערך נוסטלגי חסר מחיר. לכן חבל לתת להן להצהיב ולהיהרס עם השנים, כאשר ניתן לשמר אותן בצורה קלה ופשוטה.

מדוע חשוב לבצע סריקת תמונות?

כאמור, עם השנים החולפות התמונות מתחילות להצהיב ולהיהרס. הזמן עושה את שלו וגורם להרס של נייר הצילום, בנוסף ניתן לראות לא פעם צילומים ישנים שנפגעו כתוצאה מכתמי רטיבות ועובש. לכן חשוב לסרוק את התמונות למחשב ובכך להבטיח את קיומן לעד או בכונן הקשיח של המחשב או באחד מאתרי האינטרנט השונים המאפשרים לאחסן תמונות. חשוב לציין כי באמצעות הסריקה ניתן לתקן את התמונות ולהחזיר להן את הצבע המקורי שלהן שנהרס עם הזמן. תמונות שנפגעו כתוצאה מפגעי הזמן, ניתן לשחזר בקלות באמצעות תוכנות מחשב שונות, ובכך להחזיר לעצמכם חלק קטן מהעבר.

לסיכום, המעבדה של שלומי מציעה ללקוחותיה שירות אמין ומקצועי תוך כדי הקפדה על לוחות זמנים שנקבעו מראש. המקום מציע לסרוק את כל התמונות החשובות לכם, בצורה יעילה ומהירה, על מנת לשמר אותן ולהגן עליהן מפני פגעי הזמן. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.